FONS Galen zjednoduší standardní administrativní práci malým i velkým poliklinikám

nabízí praktické funkce pro lékařský personál i neustálý přehled všech ekonomických ukazatelů pro management polikliniky

Pro polikliniky nabízíme FONS Galen, který je svým nastavením přizpůsoben pro práci na malé i velké poliklinice. Velký důraz je kladen na ergonomii práce – lékař vidí při zápisu vyšetření pacienta vše potřebné na jedné obrazovce. Důležitou součástí systému je komplexní objednávkový systém, který umožňuje jednoduše a přehledně pacienta objednávat na požadovaná vyšetření. Lze pracovat i s objednávkami pacientů nebo externích lékařů.

„Nahrazovali jsme relativně proprietární ambulantní systém. Rozhodovala rychlost a cena implementace a možnost zachovat plnou elektronickou komunikaci s laboratoří. To se povedlo, takže hlavním přínosem programu FONS Galen bylo bezbolestné oddělení ordinace od laboratoře. S programem se také velmi dobře spolupracuje v rámci elektronického objednávání. Důležitým faktorem zavedení byla flexibilita v elektronické komunikaci a rozumné náklady na zavedení.“

Ing. Pavel Třeboňák, manažer IT AeskuLab

Vhodné funkce

Software umožňuje zabezpečený přístup k datům i z odloučených pracovišť, popř. z jakéhokoli místa na světě, kde je dostupný internet. Členové managementu tak mohou mít přehled o aktivitách svých zaměstnanců kdykoli je potřeba.

Program podporuje hromadné odesílání dávek za všechna pracoviště na portály zdravotních pojišťoven, včetně VZP. Dochází k automatickému zálohování dat a aktualizace programů probíhají automaticky v řádu desítek sekund, a to bez zásahu uživatele nebo IT správce. Program vás jednoduše nechá pracovat a nebude vás zdržovat s úkony aktualizace.

Koupí programu naše spolupráce teprve začíná. Poskytujeme asistenci jak formou vzdálené podpory, tak návštěvou našeho pracovníka přímo na vybraném pracovišti. Jsme schopni outsourcovat další služby jako je např. vyúčtování na pojišťovny, zajištění elektronických certifikátů, statistiky ÚZIS apod. Nechceme být pouze dodavatelem SW řešení, ale dlouhodobým partnerem. Úzká spolupráce s našimi klienty nám navíc umožňuje program stále inovovat přesně podle klientských potřeb. A hlavně nás to baví.

Kam dál?

Kontaktujte nás