Novinky ve verzi k 13.10.2020

Změna chování logu elektronické komunikace

Modul Komunikace – záložka Log. Pokud uživatel vstupuje do logu elektronické komunikace jako správce, zobrazí se výstupy jednotlivých logů až po stisknutí tlačítka Aplikovat. Pokud uživatel vstupuje do logu jako zdravotník, tj. z pracoviště, tlačítko aplikovat se nezobrazuje, chování je stejné jako doposud, tj. výsledky logů se zobrazí ihned po zadání parametrů

 

Statistika Přehled objednávek

V rámci zakázkového vývoje byla vytvořena statistika Přehled objednávek. Každý řádek reprezentuje jednu objednávku. Ke každé objednávce uvádí tyto informace: datum objednávky, číslo pojištěnce, název kalendáře, jméno uživatele, který objednávku vytvořil, typ objednávky a přehled všech rolí uživatele, který objednávku vytvořil. Poslední sloupec „Počet“ je pouze pomocný pro případné seskupování údajů statistiky.

Filtrace: Datum od, Datum do (datum objednávky), Číslo pojištěnce, Název kalendáře, Typ objednávky, Jméno uživatele, který objednávku vytvořil, Role uživatele (zobrazí všechny uživatele, kteří mají alespoň jednu z uvedených rolí)

Seskupování (pouze s detailem): Datum objednávky, Číslo pojištěnce, Název kalendáře, Objednávku vytvořil, Typ objednávky, Role uživatele.

 

Změny v těhotenské kartě

V rámci změn v modulu těhotenství byly do vyšetření ultrazvuku přidány položky: hodnota CRL, HC, EFW, informace o viditelnosti, vzhledu placenty a pohybu plodu.
Výpočet data porodu byl rozšířen o výpočet hodnoty CRL v rámci prvního trisemestru, zadaného v UZ vyšetření.
Těhotenské prohlídky se budou zobrazovat v dekurzu jako klasické prohlídky, kde se dvojklikem uživatel dostane na kartu těhotenství.
Hodnoty měření zadané v dekurze se automaticky přepíšou do nové těhotenské prohlídky.