FONS Galen Bulletin

 

Bulletin 8/2021
V srpnovém Bulletinu se dočtete více informací o chystaných ePoukazech. Nabízíme Vám řešení, jak na dohledávání chyb v dokumentech, které se vrací ze zdravotních pojišťoven, nebo jak vyhledat nejbližší termín v kalendáři.

Bulletin 7/2021
V červencovém Bulletinu přinášíme informace o chystaném ePoukazu a možnosti stažení certifikátu o prodělané nemoci Covid-19, či o uskutečněném testu. Dále se dočtete, jak zrušit upozornění při zápisu výkonu u párových orgánů. Nově je možné také v editoru výkonů přenášet řádkovou diagnózu z předcházejícího výkonu. Všem našim zákazníkům také do konce září nabízíme slevu 30% na EZD (Bezpapírovou ambulanci) nebo možnost získat kredit 5 000 Kč při doporučení Galenu svému kolegovi.

Bulletin 6/2021
V červnovém Bulletinu představíme novinky ohledně stahování certifikátu z ISIN a odesílání kontaktních údajů pacienta do ISIN. Můžete se podívat, jak snadno přímo z karty pacienta vyhledáte volný termín v kalendáři. Také Vám ukážeme, jak na Elektronickou zdravotnickou dokumentaci, kterou teď můžete získat s 30% slevou.

Bulletin 5/2021
Květnový Bulletin přináší informace o tom, jak pacientům bezpečně posílat a ukládat zdravotnické dokumenty. Popisujeme, jak pracovat se skladem, nebo jak pořídit pokladní doklad nebo fakturu.

Bulletin 4/2021
V dubnovém Bulletinu podrobně popisujeme, jak na očkovací varianty v registru ISIN, představujeme funkci sjednocení upozornění pro pacienty a novou funkcionalitu - upozornění pro lékaře.

Bulletin 3/2021
Tento bulletin jsme se rozhodli věnovat shrnutí všeho, co se dotýká registru ISIN a jeho napojení na FONS Galen. Dočtete se, co už je možné v Galenu vidět a zadávat, jak vše nastavíte, co všechno k nastavení budete potřebovat a co plánujeme do systému v nejbližších dnech nasadit.

Bulletin 2/2021
V únorovém Bulletinu se dozvíte například jak na podrobný filtr, jak v Galenu budou fungovat online konzultace nebo jakým způsobem bude Galen spolupracovat s ISIN (Informačním systémem infekční nemoci).

Bulletin 1/2021
Bulletiny budou nově vycházet vždy jednou měsíčně. V lednovém bulletinu Vás budeme informovat například o nové funkci pro dětské lékaře, o tom, jak lze odložit práci u jednoho konkrétního pacienta nebo jak správně kontaktovat naši podporu.

Bulletin 1 12/2020
V posledním Bulletinu tohoto roku se můžete podívat na video, jak v Galenu funguje Elektronická zdravotnická dokumentace, dále se dočtete, jak ve správě kartoték ověřovat údaje pacientů, jaké plánujeme novinky pro online objednávací kalendáře a s tím spojenou online konzultaci s pacienty nebo jak budeme fungovat mezi svátky.

Bulletin 2 11/2020
26. 11. vychází pro naše zákazníky nový Bulletin, ve kterém shrnujeme například to, jak bude u VZP vypadat vykazování za vzdálené konzultace nebo jaké jsme udělali změny v modulu Medikace při odesílání eReceptu.

Bulletin 1 11/2020
Chtěli bychom Vás informovat o vydání nového Bulletinu ze dne 12. 11. 2020. Můžete se dočíst například o tom, jak bude vypadat sdílení pacientské dokumentace nebo jak nastavit zastupujícího lékaře.

Bulletin 2 10/2020

V tomto vydání se dočtete například o tom, na co dát pozor při odesílání Covidové žádanky, o Modulu nároky nebo jak v dnešní době komunikovat s pacienty.

Bulletin 10/2020
Další vydání je zaměřeno na Elektronickou zdravotnickou dokumentaci, EET, Sdílený lékový záznam a další.


Bulletin 2/2019
Druhé vydání je zaměřeno na Očkování, Výdeje eReceptu, Dashboard a další.


Bulletin 1/2019
První vydání Bulletinu FONS Galen je zaměřeno na eRecept, Elektronickou zdravotnickou dokumentaci, podrobný filtr v kartotéce a SMS upozornění.